Kovbojské boty, platformy i úzké špičky – i takové jsou trendy v botách na podzim a zimu

Pokud jste dosud odkládala koupi nových bot na neurčito, po přečtení tohoto článku už více nebudete váhat. Na podzim a zimu si pro nás návrháři připravili opravdu překrásné i divoké kousky. Nechte se inspirovat a mějte na nohou vždy to, co se nosí.

Podzim už zavítal do našich končin, a proto je důležité začít se ohlížet za novými trendy. Konec roku 2017 vzkřísí dávno zapomenuté modely, avšak slibuje i novinky.

Jesenní móda boty svetr

Ostrá špice

Boty s úzkou špičkou jsou zpátky. Možná jste se právě potěšila a utíkáte prohledat vaše staré zásoby a možná jste se chytila za hlavu. Je to tak, špičaté boty nejsou dvakrát praktické, avšak oko náhodného kolemjdoucího umí vždy účinně upoutat. Tak pozor a kráčejte za novými trendy opatrně.

Príspevok, ktorý zdieľa @shoesofprey,

Lesk je základ

Tento návrat se může zdát jako vtip, ale lesklé kozačky plné třpytek jsou opravdu to, co z vás udělá tuto zimu módní královnu. Ať už takový kousek zvládnete nosit i během dne nebo pouze večer na párty, je už na vás. Každopádně, výstřednost bude mít v nejbližším období zelenou.

Objevte v sobě kovbojku

S úzkou špičkou souvisí i trend kovbojských bot. Ty měly pokus o návrat před pár lety a evidentně se o to pokoušejí znovu. Jak z westernu to bude vypadat v našich ulicích pár dalších měsíců. Zkusíte naskočit na tohoto trendy koně i vy?

Na vysoké noze

Dobrou zprávu máme pro milovníky platforem. Zůstávají trendy i tento podzim a zimu. Klidně svou vášeň přiveďte do extrému, masivní podpatky a platformy jsou stylové, často i pohodlné a vždy originální a odvážné.

Vysoká sára

Kozačky s vysokou sárou vás nejen zahřejí, ale udělají z vás i stylovou milovnici módy. Extravagance bude nekompromisně vládnout tomuto sychravému počasí, a proto se nebojte sáhnout po různých bláznivých barevných kombinacích. Zima nemusí být jen šedivá a nudná.

Je třeba se zahřát

I huňaté boty zažívají návrat. Nejen že vás zahřejí, ale upoutají každého, komu na ně padne zrak. Boty nemusí být jen celokožešinové. Dostačující jsou i malé huňaté detaily, které perfektně doladí váš outfit.

Metalová královna

Obuv s cvočky je pro ty odvážnější z nás, outfitu dodá ten správný „šmrnc“. Při správném spojení se stává nejdůležitějším kouskem celého looku. Opravdu se nebojte tento podzim a zimu experimentovat. Čekají nás deštivé a šedé dny, které si můžeme zlepšit právě nošením pěkného barevného kousku na nohách. Tak vzhůru do toho.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Design Interiér Novinky

Milánské ozvěny – podívejte se na největší interiérové ​trendy roku

0
Móda Módní seriál Novinky

Základy šatníku – kožená kabelka

0
Lifestyle Novinky Tipy a inspirace

Tip na knihu: Volání netvora

Navigácia

Magazíny