5 trendy kousků, které by neměly přes léto chybět v šatníku vašeho partnera

Třetí letní měsíc je na začátku a nás ještě čeká příjemné teplé počasí. I když už máte pravděpodobně nějaké letní nákupy za sebou, v obchodech stále probíhají slevy, proto je dobré mít přehled v tom, co je momentálně trendy. Tentokrát jsme si posvítili na pánskou část šatníku. Proto, pokud si k vám chodí partner pro radu, jaké oblečení zvolit, nebo pokud ho chcete potěšit novým trendy kouskem, zbystřete pozornost. Vybrali jsme 5 aktuálních pánských trendů, které vám poslouží jako inspirace.

Chino nohavice

Jde o pohodlný střih decentních bavlněných kalhot. Snadno se kombinují do street, bussines i casual looku. Co se barev týče, můžete vsadit na olivově zelenou, šedou, modrou, béžovou, klasickou černou, ale i na pastelové barvy. Obecně jsou trendem odhalené kotníky. V tomto případě je třeba zvolit do bot ponožky, které nejsou vidět.

1
2
3

Tričko s logem

Tento trend se rozmohl u mužů stejně jako u žen a zaplavil obchody. Při oblékání je třeba mít v tomto případě na paměti, že méně je více. Outfit je dobré sestavit tak, aby tričko s logem vyniklo a doplnit ho už jen jednobarevnými kalhotami a jednoduššími botami. Kromě triček s logem jsou v kurzu také různé statement slogany, pro které platí v oblékání podobná pravidla.

4

Lněná košile

Len je během teplých měsíců velmi praktický materiál, protože chladí. Lněná košile je na léto všestranným kouskem. Pokud je dobře střižená, je možné obléci si ji pod sako a zmírnit tak formální look. Vhodná je i kombinace trička a šortek s košilí, když chcete vytvořit nenucený styl. Bílá barva je nadčasová, ale zajímavé jsou i odstíny modré či oranžové.

5
6
7
8

Old school sneakers

V této sezóně jsme se vrátili v čase. Old school sneakers si mezi teniskami drží své přední místo. I přes inovace, vylepšení a moderní verze, tenisková klasika nikdy neupadne do pozadí. S kousky jako Novesta Star Master, Vans Old Skools, Converse All Stars, Adidas Stan Smiths či Nike Cortez budou muži vždy in.

9
10
11

Kamufláž

Military styl a kamufláž se objevuje na přehlídkových molech v nejrůznějších podobách. Pokud přemýšlíte, co vašemu partnerovi koupit, s maskáčovým vzorem rozhodně nešlápnete vedle. Zda se bude nacházet na plavkách, tričku, teniskách nebo kalhotách je jen na vás. Aktuální je ve všech podobách.

12

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Strava

Encyklopedie kávy pro každého milovníka kávy

0
Nezařazené

Sezónní recepty na září

0
Design Interiér Novinky

7 tipů pro ložnici snů

Navigácia

Magazíny