Velký svatební speciál – vysněná kytice

Výběr kytice je pro nevěsty stejně důležitý jako výběr šatů, bot, výzdoby, kadeřnice … Mnohé ženy si plánují svatbu do nejmenších detailů již od dívčích dob, jiné zase řeší potřebné věci poprvé přímo za pochodu. Každá nevěsta však chce být během svého velkého dne nejkrásnější. Módní trendy se nevyhýbají ani svatebním kyticím. Vybrali jsme pro vás nejkrásnější svatební kytice, díky kterým bude váš romantický den nádherný a nezapomenutelný.


Trendy svatebních šatů na rok 2017 jsme vám přinesli již dříve. K šatům nepochybně patří i dokonalá svatební kytice. Květinářku předem seznamte se svou přesnou představou. Může se stát, že vás bude od vysněné kytice odrazovat. Stůjte si za svým, je to přece vaše svatba, kterou si plánujete dlouhé měsíce. Může vás však překvapit cena svatební kytice, která se ve většině případů výrazně liší od klasických „narozeninových“ kytic.

Tón v tónu

Přizpůsobte kytici výzdobě. Nebo výzdobu kytici. Myslete i na maličkosti, které budou v závěru tvořit velký harmonický celek. Pokud máte růžovou kytici, i výzdoba sálu, případně zahrada by se měla nést v podobných tónech. Stejně to platí i u jiných barevných variacích. Tradiční kytice patří mezi nejoblíbenější a většinou se liší pouze barvou či velikostí. Mezi nejoblíbenější kombinace patří růžové nebo fialové květy s bílými a krémovými.

Svatba a růžová kytice
Nejoblíbenější svatební kytice hrají růžovými a fialovými tóny. Foto: Pinterest

Dary louky

Stále větším trendem se stávají kytice ze sezónních květů. Nyní máme na mysli všechny luční a polní květiny, které budoucí nevěsty kdysi sbíral\ svým maminkám pro radost. Pro někoho mohou takové kytice působit chaoticky a vůbec nenavozuje dojem svatební kytice, ale věřte, že moderní nevěsty je milují. Jsou jako stvořené na exteriérovou svatební hostinu a perfektně doladí svatební šaty v boho stylu.

Svatba a boho kytice
Bohémské nevěsty bez váhání sáhnou po kytici z lučních květů. Foto: Pinterest

Za sluncem

Přidejte k bílé svatební parádě trochu barev v podobě slunečnic. Výrazná žlutá kytice s velkými slunečnicemi okouzlí všechny svatební hosty. Možná to budete právě vy, kdo udá nový trend ve vašem okolí. Nemluvě o tom, že slunečnice jsou opravdu fotogenické květiny. Když si k takové kytici vyberete i správného fotografa, který si rád pohraje se světlem, na svůj svatební den D budete ještě dlouho vzpomínat.

Svatební kytice a slunečnice
Svatební kytice ze slunečnic rozzáří i deštivý svatební den. Foto: Pinterest

Něžná klasika trochu jinak

Uspořádané růže, pivoňky, jiřiny či frézie vystřídala divoká kytice. Podobně jako u lučních květů může na někoho působit neuspořádaně a „narychlo“, ale šikovná květinářka dokáže i takovou kytici vytvořit absolutně dokonale. Svatební kytice v takovém stylu jsou jasným důkazem toho, že i chaos, neuspořádanost a divokost může v konečném výsledku působit elegantně a luxusně.

Svatební kytice a klasika
Svatební kytice z tradičních květů může nabrat tuto sezónu moderní vzhled. Foto: Pinterest

Bonus: Kytice slavných žen

Nevěsta bez kytice jakoby ani nebyla nevěstou. Velmi dobře to vědí i známé ženy po celém světě, které řekly svým vyvoleným mužům osudové ano. Kterou kytici byste neváhala chytit?

Pippa Middleton před pár dny kráčela k oltáři s jednoduchou malou kyticí.

Hvězda Twilight ságy a seriálový upír si před pár lety slíbili lásku a nyní čekají miminko.

Sajfa a jeho vyvolená Veronika si své ano řekli loni. Dnes už paní Cifrová držela krásnou elegantní kytici.

Dominika Cibulková si před rokem ve velkém stylu vzala svého dlouholetého partnera Michala Navaru.

Nebojte se oslovit svatební agenturu, která za vás vyřídí vše od kytice po dárky pro svatební hosty. Energické a samostatné nevěsty si vše dokáží vyřídit samy, ale ne každý má tolik energie na rozdávání. Zvažte proto předem, zda zvládnete svatbu naplánovat pouze s pomocí svého vyvoleného a nejbližších nebo se obrátíte na profesionály.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Krása Lifestyle Nezařazené Péče o tělo

Ekologická kosmetika nezatěžuje přírodu ani vaši pleť. Zkuste ji i vy

0
PR články Relax

Vyzkoušejte aquapark ve Velké Mederu

0
Novinky Rozhovory Sport Zdraví

Lucia Debnárová: Už mě nebaví mužům vysvětlovat, že sportovní přetláčení je jiné, než to v rámci zábavy u piva

Navigácia

Magazíny