Známe horké trendy tohoto léta!

Motto každého léta je jednoznačně „méně je někdy více“. A hlavním cílem je určitě zůstat oblečená, ale neuvařit se. Ideální by bylo proležet celé léto na pláži, pravidelně se chladit ve vlnách moře a ukrývat se pod slunečníkem. Máme pro vás krátký manuál na to, jak přežít léto ve velkých vedrech a vypadat při tom stylově, i když nejste na dovolené.

Všichni se těšíme na letní horka, ale když nakonec udeří, hledáme útočiště v klimatizované kavárně. Léto nám sice svými teplotami dává zabrat, ale vy můžete stylovými outfity odrazit jeho útok. Ukážeme vám, jak na to.

Volány a odhalená ramena

Romantické duše budou toto léto zářit nadšením. Nejžhavějším trendem této sezóny jsou volány. Čím větší, tím lepší. V kombinaci s odhalenými rameny si získáte všechny mužské pohledy. Top s volány je toto léto nezbytnou součástí šatníku každé stylové ženy, která kráčí s módou.

Učte se od blogerek, které módní trendy nejen nosí, ale také vytvářejí. Trendsetterky volánové topy kombinují s džínami s vysokým pasem nebo s krátkými kalhotami z lehkého vzdušného materiálu.

Sedmdesát sukní měla

A od výmyslu světa! Ukažte světu nohy a vytáhněte ze skříně sukně, které celý rok čekaly na svůj čas. Svůj návrat na výsluní slaví krátké džínové a kožené sukně a hitem jsou stále i plisované sukně pod kolena. Na své si během tohoto léta přijdou všechny milovnice sukní. A pokud mezi ně náhodou nepatříte, nyní je ten ideální čas zamilovat se do nich. Nemáte co ztratit, můžete jen získat.

Na doplňcích záleží

A toto léto to platí dvojnásob. Zaměřte se během příštích horkých dní zejména na doplňky a dovolte jim, aby oživily jednoduché outfity. Střapce, bambule a flitry najdete na všech kouscích. Jsou jimi ozdobené kabelky, batohy, sandálky i náušnice. A když chcete kráčet s módou na sto procent, ozdobte se choker náhrdelníky.

Príspevok, ktorý zdieľa Lua (@luanna),

V létě se nám hlavy vyprázdní a najednou se všichni cítíme lépe. Vděčíme za to slunečním paprskům a dlouhým dnům, ale i barevným outfitům a veselým doplňkům. Odvažte se toto léto i vy a staňte se trendsetterkou alespoň pro sebe a své okolí.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky Strava Zdraví

Smoothie nebo milkshake? To je otázka

0
Novinky Strava Zdraví

Jsou chia semínka skutečný zázrak?

0
Móda Módní seriál Novinky

Základy šatníku – bílá košile

Navigácia

Magazíny