Jarní trendy v manikúře

Darmo, ale zůstávat v obraze se musí. Chceme si udržovat přehled v dění na domácí scéně i té světové, a přitom víme zůstávat upravené a zorientovala iv aktuálních módních trendech. Naší snahou je pomoci vám v tom a proto přinášíme přehled aktuálních jarních trendů v manikúře. Některé jsou možná jen zdrojem umělecké inspirace, jiné plnohodnotným stimulem k akci – jdu do toho! Projděte si galerii nehtového umění a rozhodněte se samy.

Barevné trendy se neustále mění a dokud hledáme ten správný odstín nude, zjistíme, že zásoby potřebujeme doplnit v řadách červené, protože trendy se už přesunuly na frontu této barvy. Ano, trendy zvykneme honit a dohánět. Ale zároveň si je můžeme přivlastnit jen jako kanál inspirace. Vzít je za své „zorientovala přítelkyně“ a nechat je projít sítem vlastní osobnosti.

https://www.instagram.com/p/Bwlblu2AcuW/?utm_source=ig_web_copy_link

Žlutá trendem

Teplé a jarní počasí láká i svět nehtů do příjemných a svěžích barev. Žluté barvy jsou tuto sezónu top volbou. Nechte se zlákat a pořiďte si zářivý žlutý odstín. Čím sytější žlutá, tím lépe, ale vybírejte klidně ze škály pastelových nebo zářivých odstínů. Žlutou můžete také kombinovat s jinými zemitými odstíny.

Nehtové šperkařství

Přemýšleli jste už, že své nehty oživíte perlami nebo jinými kamínky a budou vypadat jako skutečný šperk? Manikuristka Park Eunkyung povýšila obyčejnou a všední manikúru na něco inovativní, když použila perly na dozdobení nehtů. Vy však můžete použít cokoliv, čímž vytvoříte z nehtů nádherný šperk. Na jemné nude odstíny aplikujte třeba i zmíněné perly nebo jiné kameny a vaše nehty se zaručeně stanou luxusním doplňkem.

https://www.instagram.com/p/BtI_YKpn6Qg/?utm_source=ig_web_copy_link

Hand art

Asi uznáte, že bylo jen otázkou času, než se umění a tvořivost v nehtovém designu přenesla i dále na ruce. Můžete být minimalistkou, milovat tradiční manikúru a přitom využít krásu Swarovského kamínků. Rozmístěte je po prstech a kochejte se novým trendem, který válcuje světové manikérské salony.

Nová klasika

Novou klasikou se stávají červené odstíny, které jsou nepochybně víceúčelové. Odstíny červeného melounu nebo ty vysloveně „hotodstíny červené jsou nově se objevujícím trendem. Od sytých až po poloprůhledné, zdobí nehty dám přehlídkových mol, ale najdeme je už i v manikúře žen kolem nás. Pokud jste se stále neodvážili, je nejvyšší čas zkusit nově vznikající trend a zjistit jak se v něm cítíte vy samy.

Našli jste odstín, kterým jste zůstali okouzleny? Podělte se s námi o vaše objevy a směle inspirujte!

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Design Interiér Novinky PR články

Trendové maminky zařizují dětské pokoje v severském stylu. S Lulubee

0
Novinky Péče o tělo

Jak dosáhnout bezchybnou pedikúru?

0
Sport Zdraví

10-minutové posilování pro ženy

Navigácia

Magazíny