Inspirace outfitů na letní festivaly

Letní festivaly přinášejí nejen hudební zážitek, ale i prohlídku těch nejlepších kousků ze šatníků mnoha žen. Móda na festivalech je velmi specifická a často se stane, že to co si oblečete na festivalu, byste si v běžný den neoblékli.

Je všeobecně známé, že květovaným, vzdušným oblečením na festivalu nic nezkazíte. Pokud však chcete zaujmout něčím novým, toto jsou příklady, které v zahraničí odprezentovali různé světové modelky, ať už na festivalech, jako je Coachella nebo na molech.

Zabalte se do zavinovacího topu

Topy, které si můžete zavinout kolem hrudi zvýrazní vaše prsa, ale také jsou nesmírně pohodlné a nechávají prostor dýchat zbytku vašeho břicha, které je odhaleno. Tyto topy je ideálně zkombinovat se shortkama nebo sukní s vysokým pasem.

Kruhové náušnice jsou zpět

Časy, kdy kruhové náušnice nosili pouze věštkyně jsou pryč. Návrat kruhových náušnic přišel jako na zavolanou do festivalové sezóny. Při vybírání náušnic třeba myslet na jejich velikost a upřednostnit raději středně velké, ať už kvůli módním trendům, ale i kvůli praktičnosti. Zlatá barva náušnic spolu s vlasy v drdolu dokáže vylepšit i čistě černý, obyčejný outfit.

Dlouhé visací náušnice

Pokud nejste fanynkou kruhových náušnic, nezoufejte! Druhou alternativu jsou dlouhé visací náušnice tzv. Tassel. Momentálně se nacházejí téměř v každém obchodě, takže není problém je sehnat. Můžete si vybrat z elegantních, velkých, malých, indiánských a různých dalších.

Zahalte své oči výraznou červenou

Úzké, hranaté a červené. Hitem letošních festivalů jsou úzké, zářivé brýle s černým sklem a dechberoucím červeným rámem. Nedávejte si je dolů ani během noci, protože i ve tmě ve vašich vlasech budou upoutávat pozornost kolemjdoucích.

Dejte sbohem ramínkům a rukávem

Toto léto patří tzv. off-the-shoulders topům, které drží těsně pod rameny na gumičce. Ať už obtažené nebo volné, tyto topy jsou extrémně svůdné a zvýrazní vaši štíhlou postavu. Díky odhaleným ramenům dosáhnete opálení bez bílých pásků na místech ramínek.

Velké zlaté náhrdelníky

Zlatá je pouze barva, ne kov. Různé zlaté náhrdelníky s tenkými řetízky a mohutnými přívěsky. Přívěsky obvykle zobrazují různé indiánské a květinové motivy typické pro festivaly. Pokud nemáte chuť příliš experimentovat s oblečením, extravagantní šperky dodají vašemu outfitu festivalový podtón.

Dlouhé volné sukně

Nejideálnější volbou jsou dlouhé sukně, díky kterým vám nebude příliš velké teplo a pokud je zkombinujete s obtaženým krátkým tílkem, dosáhnete krásný ženský look. Sukně mohou být ve spodní části průhledné, krajkové nebo jakkoli vzorované. Přední a zadní část nemusí být stejně dlouhá.

Kimono není jen japonská záležitost

V podvečerních hodinách, kdy začíná být chladno, sáhli modelky a celebrity po kimonech, které dokonale doplnily jejich vzhled a poskytly ochranu proti chladu. Ať už jde o dlouhé, krátké, vzorované, bílé, krajkové, je to jedno.

Bralettes

Pro odvážnější jsou tu bralettes. Během horkého dne bralette zakrývá ty nejdůležitější partie a ostatním nechává možnost dýchat. Pro ty z vás, které nejste takové odvážné, dáváme do pozornosti, že nosit brallete je jako nosit plavky. Jediným rozdílem je to, že se s nimi nechodí do vody.

Nezapomňte na klobouk

Chránit si hlavu před slunečními paprsky je velmi důležité. Zejména, pokud pijete alkohol. Klobouk, který není příliš hrubý, poslouží i na ochranu a také jako módní doplněk.

Budte trendy během letošní festivalové sezóny. Nevíte kam na festival? Přečtěte si článek o top letních festivalech v našem okolí.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Nezařazené

Sezónní recepty na září

0
Design Interiér Novinky

Znáte pravidla severských interiérů?

0
Lifestyle Novinky Tipy a inspirace

5 gastronomických trendů, které byste rozhodně měli ochutnat

Navigácia

Magazíny