Základy šatníku – kožená kabelka

V dalším pokračování základů šatníku přichází na řadu kožená kabelka. Malá, velká, černá, béžová, jednoduchá či se vzory. Důležité není jen to, jak kabelka vypadá, ale i to, jak dlouho vám vydrží. Investice do kvalitní kožené kabelky se vám bude vracet několik let. A nakonec ji možná zdědí ještě i vaše vnučka.

Ženy by se daly rozdělit do dvou kategorií – ty, které mají mnoho kabelek a každý den je střídají a ty, které mají tak tři kabelky. I u kabelek platí, že důležitější by měla být kvalita než kvantita. Být majitelkou jedné kvalitní kabelky se nosí i dnes. Najděte si takovou, kterou dokážete zkombinovat s mnoha kousky z vaší skříně a investujte jednou, ale pořádně.

A zase ta černá

Pokud patříte do první kategorie, mějte na mysli toto: jedna černá elegantní kabelka do práce je základ. Nemusí vás hned připravit o celou výplatu, ale měla by tak aspoň vypadat. Pevný tvar kabelky je sázka na jistotu. Nehrozí vám, že si zničíte důležité dokumenty a pohodlně do ní uložíte i větší nákup.

Detaily, detaily

Nebojte se cvočků, třásní, bambulí, vzorů či zajímavého zapínání. Díky takovým detailům na kabelce vystoupíte z davu. Nejnovější trend jsou ramínka v podobě pásů na kytaru, tzv. guitar strap. Můžete je měnit každý den a tak zcela jednoduchá kabelka bude vypadat pokždé jinak. A kdoví, možná vás kytarový pás inspiruje k tomu, abyste se naučila hrát na kytaru.

Do kočáru i do vozu

Jedna velká kabelka by měla mít i menší sestru – psaníčko nebo malou crossbody kabelku. Menší kabelky využijete zejména po práci, když si vyrazíte s kolegyněmi na kávičku. Ani na víkendové párty si je nebudete umět vynachválit. Crossbody kabelku přehodíte přes rameno, takže vám nebude překážet v rukách. Psaníčka zase zvyknou mít malé poutko, které si navlečete přes zápěstí a můžete se nerušeně odvázat na parketu.

Nezapomínejte, že o kožené kabelky je třeba se starat. Existují speciální krémy na kožené výrobky, díky kterým bude vaše kabelka vypadat dokonale a nepodepíše se na ní zub času. Investice do kvalitní kožené kabelky je investicí na celý život.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Módní seriál Novinky

4 slovenské fashion značky, které se vyplatí znát

0
Lifestyle Novinky Osobnosti

MFF Karlovy Vary 2017: Nahlédnutí do zákulisí

0
Móda Novinky Trendy

Módní trendy podzimu 2018, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Navigácia

Magazíny