Top trendy svatební sezóny 2018

Svatba. Ten jeden den, který se točí pouze kolem vás. Jak dosáhnout toho, aby byl tento den dokonalý? Inspirujte se aktuálními trendy, kterými se řídí i svatby známých osobností i nedávná svatba herečky Meghan a prince Harryho. Toto jsou top trendy svatební sezóny 2018.

V roce 2018 se svatby budou nést ve znamení květů, vzdušných prostorů a jednoduchosti. Pompézní svatební hostiny se dostávají do pozadí a do popředí vystupují kytičkovaná, vnější, ba přímo až vílovské pohádkové svatby.

Barva roka – Ultra Violet

V roce 2018 je všechno o fialové a proto nesmí chybět ani na trendy svatbě. Barva Ultra Violet má mnoho využití a dá se s ní opravdu vyhrát. Na svatbách očekávejte florální výzdobu, detaily jako pozvánky či ubrousky laděné do fialové. Při volbě družičkovských šatů je Ultra Violet také výbornou volbou.

Ultra Violet
Florální doplňky v Ultra Violet.

Experimentální jídlo podporující lokálních výrobců

Zapomeňte na slepičí vývar s kachním stehnem. Letos dominují jídla nabízející nějakou formu zážitku, něčeho nového. Moderní páry volí, namísto tradičního tříchodového menu, jídla, ke kterým mají vztah. Velké korporátní donášky jídla jsou nahrazovány menšími firmami, čímž novomanželé zároveň podporují lokálních výrobců. Čím barevnější kombinace jídla, tím lépe.

Aktuálním trendem, kterým se inspirovali i na svatbě Meghan a prince Harryho je tzv. bowl food, tedy různé pokrmy v menších miskách, které se mohou konzumovat během sezení, ale i během stání, čímž se podpoří konverzace mezi svatebčany. Misky jsou čtvrtinové velikosti běžného hlavního jídla, ale zároveň jsou větší než kanapky nebo jednohubky.

Experimentální jídlo
Občerstvení ve formě tvz. bowl food.

Dotyk černé

Spojování černé barvy a svateb bylo do současnosti spojováno se smolou. V roce 2018 dochází ke změně a použití černých prvků se stává trendem. Použitím černé barvy dokážete vaše šaty odlišit od běžných svatebních šatů. Módní návrhářky, jako Vera Wang, využili černou ve svých kolekcích pro rok 2018 a výsledky jsou neuvěřitelné.

V jednoduchosti je krása

Postupem času se počet hostů a prostory svateb zmenšují. Páry zvou na svůj velký den pouze osoby, které jsou jim blízké, a ne bratranců z druhého kolena, kterých už 10 let neviděli. Se zmenšením počtu hostů se otevírá i několik možností menších, ale krásnějších prostorů, kde se svatba může konat. Mezi nejideálnější prostory roku 2018 patří různé stodoly, vnější stany a dokonce i lesní louky. Nebojte se při plánování svatby experimentovat.

V jednoduchosti je krása
Venkovní prostory jsou významným trendem roku 2018.

Zapomeňte na příbory a mixéry

Mnoho novomanželů místo tradičních darů, kterými zaplníte jejich už zařízenou kuchyň, upřednostňují příspěvky na charitu. Místo květů, jejichž životnost je krátká, můžete přispět dobročinné organizací, kterou často vyberou samotní novomanželé. Dar ve formě příspěvku charitám zvolili na své svatbě i Meghan a princ Harry, ale i mnohé další slavné osobnosti, jako herečka Amy Schumer či Sofia Vergara.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Nezařazené

Sezónní recepty na září

0
Design Interiér Novinky

Zařizujeme dětské království – od miminka po školáka

0
Novinky Rozhovory Sport Zdraví

Lucia Debnárová: Už mě nebaví mužům vysvětlovat, že sportovní přetláčení je jiné, než to v rámci zábavy u piva

Navigácia

Magazíny