6 tipů na valentýnský dárek pro partnera

Den zamilovaných je už téměř tady a vy stále netušíte, čím byste mohli překvapit svého nejdražšího? Mnozí lidé začínají vnímat Valentýn jako komerční svátek a nechtějí už přeplněné výklady plné srdíčkové výzdoby ani vidět. My jsme za zlatou střední cestu a věříme, že se Valentýn dá oslavit milým dárkem, který nemusí mít vždy jen hmatatelnou podobu.

Ať už uznáváte Valentýn nebo ne, v kalendáři má již dlouhou dobu své pevné místo. Záplava valentýnského zboží je v obchodech z roku na rok větší a jak bývá zvykem, čím větší nabídka, tím větší bezradnost. Nemusíte však podléhat panice. Pokud vás má partner skutečně rád, váš vztah určitě nestojí a nepadá na takové drobnosti, jakou je valentýnský dárek. Raději se trochu uvolněte, pusťte uzdu své fantazie a popřemýšlejte, čemu by se vaše mužská polovička potěšila ze všeho nejraději. Nabízíme vám pár tipů na inspiraci.

Adrenalinová jízda

Oblibě váš partner svět rychlých aut? Ne vždy je mužem dopřáno splnit si dětský sen a vlastnit červené Ferrari. Cenově dostupným řešením však může být adrenalinová jízda na vypůjčeném sportovním autě. Vybrat se můžete na závodní okruh nebo si můžete na víkend pronajmout luxusní auto jen pro vás dva. Myslíte si, že by se váš partner mohl bát dupnout na plyn? Klidně mu pořiďte jízdu s vyškoleným instruktorem za volantem, který vám dopřeje zážitek, na který tak brzy nezapomenete.

Rychlá jízda
Adrenalinová jízda je skvělý dárek pro všechny muže, kteří mají rádi výzvy.

Společný výlet

Pro většinu zadaných lidí je Valentýn více o společném čase než o podoby konkrétních daru. Zejména pokud jste s partnerem oba pracovně vytíženi, naplánování společného výletu může být velmi milým a promyšleným dárkem.

Má váš partner rád hory nebo raději chodí za kulturou? Pořiďte mu lístky do kina, divadla či na vernisáž, poukaz na pobyt v lázních nebo se vyberte na výlet do hor. Je to jen na vás, protože nikdo nezná vaší polovičku tak dobře jako vy. Důležité je, aby váš společný čas byl potěšením pro oba, protože není nic horšího než dar v podobě zážitku, na který se vzpomíná ve špatném.

Společný výlet v horách
Společně strávený čas na místě, které oba máte rádi, je skvělý způsob, jakým přežít Valentýn.

Vtipné spodní prádlo

Je zvykem, že na Valentýna dostávají spodní prádlo zejména ženy. Zkuste to tento rok otočit a překvapte svého milého pánským spodním prádlem. Nemusí to být vůbec nic sexy. Pokud má váš partner smysl pro humor, určitě se potěší boxerkám nebo ponožkám se srdíčky. Dnes je výběr opravdu široký, mnohé značky přicházejí se speciálními valentýnskými edicemi. Jako bonus jsou nyní ponožky s vtipným potiskem dokonce v módě.

Jídlo připravené s láskou

Společná večeře je sázka na jistotu. I pokud nejste michelinovský kuchař, váš partner jistě ocení snahu, kterou jste do připraveného jídla vložili. Většinu pokrmů víte dokonce naservírovat do podoby srdíčka, což je skvělým vyznáním samo o sobě.

Je známo, že láska prochází žaludkem, a tak dárek v podobě jídla vůbec není nepromyšleným darem z nouze. Často stačí i malý sladký dezert či čokoláda na to, abyste dali svému milovanému najevo, že jste na něj během Valentýna nezapomněli. Společná večeře je opět o příjemném zážitku, tentokrát ze společného stolování.

Valentýnský pamlsek
Valentýnská večeře je sázka na jistotu, která však umí velmi upřímně potěšit.

Přírodní kosmetika

Pokud chcete partnerovi přece jen zakoupit nějakou drobnost, i taková věc, jakou je kosmetika, může mít netradiční nádech. Dnes i muži chtějí být in a starat se o sebe díky kvalitní kosmetice a přitom myslet i na životní prostředí. Skvělou možností by mohl být přírodní sprchový gel, deodorant či krémy po nebo na holení. Slyšeli jste už o přírodní zubnímu kartáčku? I u nás už máme svých výrobců. Pokud jsou vašemu partnerovi blízké ekologické témata, určitě zkuste sáhnout po takovém dárku.

Řekni „miluji tě“ trochu jinak

Pokud jsou svíčky, pohlednice nebo společná večeře pro vás stále příliš typické valentýnské věci, zkuste zapojit fantazii naplno a připravit něco originálního, co bude určeno jen a jen pro vašeho partnera a nikoho jiného. Použít můžete společné fotky, slova jeho oblíbené písně a vytvořte z nich zajímavou koláž. Vezměte ho na místo, kde jste se poznali. Vytvořte něco speciálního, co charakterizuje pouze vás dvou. Může to být hmotné, ale také zcela abstraktní.

Jak říct miluji tě
Vyjádřit své city může být mnohem jednodušší, než si myslíte, stačí být upřímní.

Valentýn je zejména o tom, abychom nezapomínali vyjádřit své city milované osobě. Pokud to není váš partner, klidně to může být i rodič nebo vaše nejbližší kamarádka. Dejte najevo lidem, na kterých vám opravdu záleží, že tu jste stále pro ně. Ne vždy je důležitá cenovka. Nic nepotěší tak jako promyšlený dar věnován ze srdce.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Strava

Encyklopedie kávy pro každého milovníka kávy

0
Architektura Interiér Novinky

Z kaple na kopci se stal stylový víkendový dům na samotě

0
Novinky Péče o tělo Zdraví

Proč i štíhlé ženy mají celulitidu?

Navigácia

Magazíny