Základy šatníku – bílá košile

Bílá košile už dávno není jen výsadou mužů. V šatníku moderní ženy by neměla chybět hned z několika důvodů. Je univerzální, snadno kombinovatelná a hodí se všem ženám. Zachrání vás v každé situaci, kdy jste již zoufalá a nevíte, co na sebe. Bílá košile je v šatníku jako taková nenápadná první pomoc.

Strávíte každé ráno dlouhé minuty před skříní a stále nevíte, co na sebe? Investujte do jedné kvalitní bílé košile, která vás nezklame. S různými doplňky a při stále jiné kombinaci ji spokojeně můžete nosit i každý den. Při výběru si dávejte pozor na to, zda je z průsvitného materiálu – při některých příležitostech by se vám to mohlo vymstít. Také zvolte správnou velikost a všímejte si rozestavení knoflíků. Ty mohou někdy zradit v nejméně vhodnou situaci.

Bílá košile pro ženu
Bílá košile by neměla chybět žádné ženě.

Nekonečné kombinace

Bílá košile je takový šatníkový chameleon. Dokonale se přizpůsobí mnohým kouskům z vašeho šatníku. Výhodou bílé košile je to, že ji můžete zkombinovat opravdu téměř se vším. Na pohovor nebo do práce si k ní můžete obléci delší sukni či elegantní kalhoty a jednoduché doplňky. Večer stačí vyměnit sukni za džíny, přidat výraznější doplňky a zábava může začít. V teplejších měsících si k bílé košili oblečte sukni svěží barvy, pohrajte si s doplňky a uvidíte, že zazáříte.

Bílá košile a sukně
Oblečte si k bílé košili výraznou sukni a doplňky a o krásný outfit máte postaráno.

Během chladnějších dnů si na košili oblečte teplý pulovr a zpod něj nechte vykukovat límec a rukávy košile, případně i spodní lem. S bílou košilí se při vytváření outfitů nikdy nebudete nudit.

Střihy, které zaujmou

Jednoduchá bílá košile pro vás není to pravé? Dnes už seženete košile, které mají jiný střih, délku, originální límec… Ke kalhotám se zvýšeným pasem se perfektně hodí košile kratšího a širšího střihu se širokými rukávy. Úzkou sukni zkombinujte s bílou košilí s volány nebo zapínáním až ke krku.

Bílá košile a výrazné střihy
Nebojte se různých délek, střihů a zajímavých detailů.

Pokud si troufáte, oblečte si dlouhou bílou košili, kterou můžete převázat páskem nebo nechat volně splývat. Volné rovné střihy jsou stále v módě. Spokojeně zalovte v šatníku svého frajera či manžela a pohrajte si s košilí, kterou jste na něm neviděla už pár let. Ty kreativnější z vás si mohou z obyčejné košile vytvořit vlastní originální kousek.

Hrajte si s doplňky

Klasická bílá košile vám dává mnoho možností k vytvoření zajímavého outfitu. Její výhodou je to, že k ní můžete doladit jakékoli doplňky, barvy a vzory. Bílá košile je základ, na kterém se dá stavět. Zkuste si na košili připnout výraznou brož nebo kolem krku uvázat stylový šátek. Bílou košili můžete nosit třeba i každý den, a přesto budete stále vypadat jinak.

Bílá košile a doplňky
Jednoduchá bílá košile si přímo říká o doplňky.

Takže, dámy, při výběru a nošení bílé košile myslete na několik maličkostí:

  • Dejte si záležet na velikosti, příliš těsná košile se nemusí vyplatit.
  • Kupte si košili z kvalitního materiálu, která vám dlouho vydrží.
  • Zvolte zajímavý střih, resp. zajímavé detaily.
  • Nebojte se kombinovat – bílá košile je na to jako stvořená.
  • Komentáre
  • Podobné články
0
Móda Módní seriál Novinky

Základy šatníku – kožená kabelka

0
Móda Módní seriál Trendy

Základy šatníku – červená rtěnka

0
Sport Zdraví

10-minutové posilování pro ženy

Navigácia

Magazíny