Módní trendy podzimu 2018, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Podzim 2018 se neúprosně blíží a je na čase přesunout šortky na zadní místa ve skříni. Čím je třeba nahradit? Tato podzim se bude nést ve znamení zvířecích vzorů, pestrobarevných silonek a skel na slunečních brýlích a mnoha dalších. Inspirujte se a ovládněte ulice vašeho města!

Zvířecí vzory, ale ne pravé zvířata!

Tuto podzim budou opět vycházet do ulic šelmy z džungle. Kabáty, boty, kalhoty, halenky – toto vše může mít na sobě zvířecí vzor. Tyto kousky jsou však tak výrazné, že byste si měli dávat pozor, abyste to s nimi nepřehnali. Nemůžete být přece najednou leopardem, zebrou i tygrem.

Sbohem fádní nevýrazné barvy

Časy, kdy se na podzim nosili pouze tmavé nevýrazné kusy, jsou pryč. Tato podzim se bude nést v odstínu růžové. A to nemyslíme pastelově růžovou, ale výrazně zářivě růžovou, která se jmenuje magenta. Odvážnější z vás mohou investovat do šatů nebo kabátu v této barvě. Pokud nejste velká fanynka výrazných barev a už vůbec ne růžové, můžete zkusit pouze doplněk, kabelku nebo sukni.

Příspěvek sdílený MILI (@milistore),

Obrovské kabelky

I vy máte problém s tím, že se vám do kabelky nevejde vše, co tam chcete mít? Diář, peněženka, klíče, pero, poznámkový blok, šátek, svetr, kniha, nabíječka, fén, pračka, postel a tak dále. Tuto podzim můžete vytáhnout tu největší kabelku, jakou vlastníte a budete trendy!

Vraťte se do školních dob

Pestrobarevné duhové silonky jsou trendem podzimu 2018. Pokud jste je někdy chtěli začít znovu nosit, nyní je ten správný čas. Sladit je můžete s krátkými, ale také s dlouhými sukněmi. Čím pestřejší, tím lepší.

Zabalte se do fólie!

Ne doslova, ale skoro. Výrazné šedé a sivé barvy a také materiály připomínající fólie se probojovali až do našich skříní. Nejenže do nich balíte nedojedené potraviny, tuto podzim do nich budete balit i sebe. Metalické šaty, trička, sukně a halenky se dostaly na letošní přehlídková mola.

Čím volnejší, tím lepší

Velké volné kabáty, které zahalí celé vaše tělo i postavu. Spolu s velkými kabáty a bundami se dostává do popředí i trend vrstvení. Takže konečně uděláte tak, jak vám máma kázala v dětství a dáte si vrstvu, na to druhou vrstvu, na to třetí vrstvu a tak dále.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Krása Móda Novinky Trendy

Hit léta: duha ve vlasech – inspirujte se!

0
Design Novinky Rozhovory Umění

Fotografka Natália o práci s fashion blogerkami a životě za objektivem

0
Móda Módní seriál Novinky

Základy šatníku – džíny

Navigácia

Magazíny