Milovaný i nenáviděný Valentýn

Všude samá srdíčka, příliš mnoho červené a růžové a ženy, které čekají. Zda je partner překvapí a pozve na romantickou večeři nebo úplně zapomene, že nějaký svátek zamilovaných existuje. Ať už Den sv. Valentýna slavíte s partnerem nebo sama, máme pro vás návod, jak si ho užít na sto procent. Vždyť Valentýn je o lásce a ta má mnoho podob.

Červená je základ

Symbolem lásky je červená, která na Valentýna nesmí nikde chybět. Oblečte si proto v tento den něco červeného, díky čemuž se budete cítit svůdně. Pokud máte pocit, že červená vám na šatech nesluší, sáhněte po spodním prádle. Uvidí ji jen ten, komu to dovolíte. Sexy byste se však měla cítit i sama pro sebe, nejen pro muže. Pokud ještě nemáte červené krajkové prádlo, právě na Valentýna je ideální čas na to, abyste si nějaké koupila, a nikdo vám to nebude vyčítat.

Valentýn a červená barva
Červená barva by na vašem oblečení v tento den neměla chybět.

Láska vždy a všude

To, že milovat se máme každý den, vám snad nemusíme připomínat. Ale přece. Nečekejte na Valentýna, narozeniny, svátek či Vánoce, abyste mohla milovaného člověka obdarovat a potěšit. A samozřejmě na prvním místě je sebeláska. Nezapomínejte na sebe a na to, že když milujete samu sebe, najde si vás i láska někoho jiného. Vždyť trpělivost prý přináší růže, a možná právě ty valentýnské.

Nesmrtelné květiny

Květiny patří k tomuto svátku snad ještě více než čokoládová srdíčka. Čekáte na kytici květin, ale marně? Kupte si sama květiny, které vás určitě potěší. Některé z nás vůbec netouží po červených růžích, a přesto je od partnera každý rok dostanou. Máte pocit, že kupovat květiny sama sobě je trapné? Berte to tak, že si jen kupujete kousek štěstí a děláte si radost a na tom přece není nic špatného nebo zahanbujícího.

Valentýn a květiny
Kytici květin čeká na Valentýna snad každá žena.

Večeře bez stresu

Připravte chutnou večeři, na kterou se bude muž vašeho života těšit hned po příchodu domů. Zapomeňte na romantickou večeři v restauraci, která vašeho partnera zbytečně vystresuje a udělejte si krásný večer ve dvojici v pohodlí domova. Uvařte něco, po čem budete mít oba ještě větší chuť na toho druhého. Vsaďte na osvědčené suroviny, které skvěle fungují jako afrodiziakum a přidejte do jídla zázvor, celer, koriandr či fenykl. Kořenité kari udělá s hormony takové zázraky, že ani nezbude čas na předehru.

Valentýnska večeře
Potěšte partnera jeho oblíbeným jídlem.

Rada pro beznadějné romantičky

Patříte mezi ženy, které od muže očekávají postel posetou okvětními lístky růží a milostné vyznání? V tom případě mu to raději řekněte, protože jinak vám zřejmě hrozí proplakaná noc a oteklé oči další den. Ne všichni chlapi mají šestý smysl a ne všem „docvakne“, co od nich očekáváte. Možná nejsou zrovna z Marsu, ale odlišné smýšlení jim zapřít nemůžeme. Naše světy však můžete sblížit právě tím, že mužům někdy řeknete, co od nich vlastně očekáváte.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Krása Novinky Péče o tělo Zdraví

Strašák pro každou ženu jménem hallux valgus

0
Novinky Péče o tělo Zdraví

Hroší kůže na patách je out. Takto se jí zbavíte

0
Móda Novinky Trendy

To nejkrásnější z Barcelona Bridal Fashion Week

Navigácia

Magazíny