MFF Karlovy Vary 2017: Nahlédnutí do zákulisí

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v těchto dnech nejsledovanější událostí u nás. Kromě českých a slovenských celebrit se po červeném koberci každoročně projdou i legendární herci ze zahraničí. Jaké hvězdy navštívily letošní 52. ročník nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě?

Filmový festival v Karlových Varech je prestižní událost, která si získala jméno nejen ve světě filmu. Proto není divu, že každoročně láká množství herců, známých osobností, ale i běžných lidí. Mezi největší hvězdy festivalu letos patří herečka Uma Thurman, známá nejen z filmu Kill Bill. Ta přijela do Karlových Varů i se svými dětmi a převzala si Cenu prezidenta festivalu MFF KV – Jiřího Bartošky. Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografie si převzali režisér Ken Loach a scenárista Paul Laverty.

Osobnosti 52. ročníku

Na festivalu se blýskly zejména české a slovenské známé tváře jako Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová, Emília Vášáryová, Tereza Maxová, Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Tomáš Maštalír, Zuzana Fialová a mnoho dalších.

Nejsledovanější pár festivalu

Pozornost upoutal zejména slovenský pár Daniela Peštová a Paľo Habera, kteří na červeném koberci zazářili. Daniela měla na sobě šaty z dílny Maison Valentino, které doplnila luxusní kabelkou Bottega Veneta.

Styling je důležitý

Za stylingem hereček, modelek a dalších významných žen, které se festivalu zúčastnily, stojí stylisté z Elle Beauty Lounge. Ti se postarali o vlasy, make up a poslední úpravy předtím, než zúčastněné dámy vyšly na červený koberec.

Kdo se vám na letošním 52. ročníku Filmového festivalu v Karlových Varech líbil nejvíce?

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Krása Móda Novinky

Správná rtěnka dokáže zázraky! Objevte její kouzlo.

0
Novinky Péče o tělo

Jak dosáhnout bezchybnou pedikúru?

0
Design Novinky Rozhovory Umění

Fotografka Natália o práci s fashion blogerkami a životě za objektivem

Navigácia

Magazíny